ban5

Zerówka dokarmia ptaki

 

ZIMOWE DOKARMIANIE PTAKÓW

 

DRODZY UCZNIOWIE!!!

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE DZIĘKUJE SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ ORAZ WYCHOWAWCOM ZA ZAANGAŻOWANIE W ZBIÓRKĘ POŻYWIENIA DLA PTASZKÓW ZIMĄ!!!


ptaszki1 ptaszki2KOCHANI UCZNIOWIE!

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI WRAZ Z WYCHOWAWCAMI KLAS, ORGANIZUJE DLA WAS ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ.


karnawal

 

PRZYPOMINAMY, IŻ ZGODNIE Z WYNIKAMI GŁOSOWANIA, UCZESTNICY DYSKOTEKI PRZEBIERAJĄ SIĘ ZA POSTACI Z FILMÓW - TYLKO UCZNIOWIE PRZEBRANI ZA SUPERBOHATERÓW BĘDĄ BRALI UDZIAŁ W KONKURSKIE!

 

DO WYGRANIA CIEKAWE I CENNE NAGRODY!

 

Dyskoteka odbędzie się 3 lutego 2017 r. (piątek), w godzinach 16:00 - 18:30. Zgody na zabawę w klasach IV - VI i gimnazjum zbiera p. Dagmara.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

SU


ZOSTAŃ MOJĄ WALENTYNKĄ

 

 

W ZWIĄZKU Z NADCHODZĄCYM DNIEM ZAKOCHANYCH (14 LUTEGO) SAMORZĄD UCZNIOWSKI ORGANIZUJE DLA WAS POCZTĘ WALENTYNKOWĄ!

W DNIACH OD 6 DO 9 LUTEGO 2017 r. SAMORZĄD UCZNIOWSKI CODZIENNIE NA 4 GODINIE LEKCYJNEJ BĘDZIE ZBIERAŁ WASZE WALENTYNKI.

10 LUTEGO CZŁONKOWIE SU BĘDĄ ROZDAWALI WASZE PRZESYŁKI.

PRZYPOMINAMY, ŻE WASZA WALENTYNKA POWINNA BYĆ WŁOŻONA W ZAADRESOWANĄ KOPERTĘ:

  • imię i nazwisko adresata
  • klasa

PAMIĘTAJCIE, ŻE 14 LUTEGO WYSYŁAMY WALENTYNKI NIE TYLKO TYM, KTÓRYCH KOCHAMY - WASZE POZDROWIENIA I WYRAZY SYMPATII MOŻECIE PRZESYŁAĆ RÓWNIEŻ BLISKIM WAM OSOBOM - PRZYJACIOŁOM, KOLEGOM I KOLEŻANKOM!!!

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW DO UDZIAŁU W NASZYM PRZEDSIĘWZIĘCIU!

 

walentynkimisie (1)

Co wiemy o Walentynkach?

 

Walentynki rozpoczęły swoją egzystencję w zachodniej i południowej Europie już w średniowieczu. Zdecydowanie później zwyczaj ten zaczęła obchodzić wschodnia i północna część Starego Kontynentu. Pierwotnie był to dzień, w którym szczególnie dużo pisało się listów miłosnych. Zazwyczaj, ze względu chociażby na czas w jakim one powstawały, były one wierszowane. Następnie zaczęto ten dzień traktować jako święto zakochanych. Tego dnia zakochani oraz bliscy sobie ludzie, obdarowują się upominkami, listami oraz prezentami.

                        

Leśna szkoła

 

Dnia 13.01.2017r. Grupa przedszkolna i kl1 wzięła udział w wycieczce do Leśnej Szkoły. W terenowym ośrodku edukacyjnym, położonym w bezpośrednim sąsiedztwie parku Krajobrazowego najstarszych gór Europy - Gór Sowich, dzieci zobaczyły zwierzęta, które zamieszkują leśne tereny i uczestniczyły w zajęciach dydaktycznych "Tropem muflona", które odbyły się w lesie. Dzieci podczas zajęć dydaktycznych w terenie szukały ślady leśnych zwierząt, które ujawniły swoją obecność w pobliżu leśnych paśników.

 

IMG 20170113 092211

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

 

Znaleziony obraz

 

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty Wszystkiego najlepszego, pogody ducha, zdrowia oraz radości z wnucząt naszym babciom i dziadkom życzą uczniowie i pracownicy Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Pieszycach!  Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty

Góra grosza 

 

Zakończono akcję Góra grosza. Koordynator akcji pani Agnieszka Solecka-Barbara serdecznie dziękuje uczniom, przedszkolakom, nauczycielom i rodzicom za duze zaangażowanie w zbiórkę groszy dla najbardziej potrzebujących. Razem zebraliśmy 213,19 złNa co będą wydane te pieniądze? Więcej informacji o akcji można uzyskać tu Znalezione obrazy dla zapytania góra grosza logo

 

Oferta wyjazdów w ferie

 

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty wypoczynku podczas ferii zimowych. 

Lista nie jest jeszcze pełna, czekają kolejne atrakcje. Prosimy o sprawdzanie jej aktualizacji, w najbliższych dniach zostanie ona uzupełniona. 

Wyjazdy są przewidziane dla uczniów i uczennic klas I-VI oraz gimnazjum. Wpłaty prosimy wnosić u kierowników wycieczek do 31 stycznia 2017.

 

Miejsce wycieczki

Koszt

Termin

Godzina zbiórki

Kierownik wycieczki

Godzina powrotu

BASEN

17 PLN

22.02

8:15

p. Agnieszka Solecka-Barbara

CINEMA3D

28 PLN

20.02

8:30

p. Dagmara Młot

EXPLORA PARK

28,50 PLN

21.02

p. Paweł Polczyk

LODOWISKO

16 PLN

24.02

7:15

p. Angelika Iwachów

KSIĄŻ NOCĄ

80 PLN

(cena może ulec zmianie na niższą)

23.02

p. Angelika Iwachów

 

Page 2 of 33