ban5

Bal klasy szóstej

 

SAM 2612

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Dni Pieszyc - piknik rodzinny

 

W imieniu Rady Rodziców serdecznie zapraszamy na rodzinny piknik, który odbywać się będzie podczas Dni Pieszyc 20.06-21.06.


Zachęcamy również do odwiedzania stoiska gastronomicznego przygotowanego przez przedstawicieli rodziców, na którym będzie można dobrze i smacznie zjeść!

„Żyj bezpiecznie - bez uzależnień”

 

!  !  !       Uwaga       !  !  !


Ruszył nabór dzieci do projektu profilaktycznego „Żyj bezpiecznie – bez uzależnień”, który będzie realizowany w NSP w Pieszycach w terminie od 08.06.2015 do 30.11.2015r. w ramach zadania publicznego z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii. Środki na realizację zadań pozyskało dla szkoły Stowarzyszenie Nauczyciele Dzieciom. Do projektu mogą zgłaszać się uczniowie w wieku szkolnym z gminy Pieszyce. Projekt obejmuje min. takie działania jak:

 

- zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym,
- warsztaty terapeutyczne,
- zajęcia z zakresu profilaktyki prozdrowotnej,
- zajęcia „Emocje - rozumiem - nazywam - czuję”,
- jesienny piknik rodzinny „Mamo Tato Kocham Was”,
- imprezę sportowo-rekreacyjną dla dzieci „Spotkajmy się na szlaku”,
- zajęcia basenowe „Mały pływak”.

 

REKRUTACJA DO PROJEKTU TRWA DO 15.09.2015R.


Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły u p. A. Iwachów oraz u Dyrektora szkoły.

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat - J. Korczak

 

 

Pod takim hasłem w NSP w Pieszycach obchodziliśmy Dzień Dziecka. Ten dzień był bardzo wyjątkowy, bo bez zajęć lekcyjnych. A program imprezy, który przygotowali nauczyciele, obejmował min. konkurencje sportowe, kredowy wymarzony mój świat, dyskotekę pod gołym niebem oraz piknikowanie. Na koniec każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek (lody) ufundowane przez Państwa Sylwię i Benedykta Opalskich, za co w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy!

 

Wizyta Minister Edukacji Narodowej w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Pieszycach 

 

Dnia 18.05.2015 w NSPzOP gościła Minister Edukacji Narodowej Pani Joanna Kluzik-Rostkowska. W spotkaniu z Panią Minister wzieli udział uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz władze miasta Pieszyce. 

 

SAM 2141 2

Zaproszenie na Dzień Otwarty 

 

Serdecznie zapraszamy Państwa wraz z dziećmi na Dzień Otwarty do Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi, który odbędzie się w środę, 13 maja 2015r. o godz. 16.00.


logo stowarzyszenia

 

Program spotkania:
1. Przedstawienie oferty edukacyjnej na rok 2015/2016
2. Lekcja pokazowa języka angielskiego
3. Zajęcia plastyczne i muzyczne
4. Zwiedzanie szkoły
Słodka niespodzianka dla każdego dziecka.

NGO-to jest to! z NSP

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi ponownie uczestniczy w Powiatowym Dniu Organizacji Pozarządowych. Zapraszamy również Państwa do udziału i odwiedzenia naszego stoiska. Więcej szczegółów odnośnie tego wydarzenia na stronie www.pow.dzierzoniow.pl.

 

plakatNGO

Drużyna na medal!

 

W dniu 30 kwietnia 2015r. w Gimnazjum nr 1 w Dzierżoniowie odbył się Dziecięcy Turniej Orlika. Nasi chłopcy spisali się znakomicie. Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła III miejsce.

 

medalorlik1 medalorlik2

 

Rywalizacja była zacięta, a rozgrywanym meczom towarzyszyły ogromne emocje. Wielu wrażeń dostarczyły rzuty karne oraz szereg efektownych zagrań. Uczniowie walczyli do samego końca, aby móc stanąć na podium. Nie mamy wątpliwości, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych młodych piłkarzy.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

 

TurniejOrlika TurniejOrlika2

 

Skład naszej reprezentacji:
Piotr Dynia, Michał Łysoń, Paweł Grzeszata, Wojciech Chutko, Sebastian Hamera, Dominik Jachowski, Jacek Nieśpiałowski, Karol Rydzewski, Bartłomiej Sośniak, Aleksander Zajączkowski, Witold Sawka.

Page 2 of 25