ban5

Gramy w siatkówkę!

 

CCI20150428 CCI20150428 0001

 

Nasze zespoły siatkarskie zajęły drugie miejsca w Wiosennym Turnieju o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Gimnazjów nr 3 w Dzierżoniowie w piłce siatkowej. Gratulujemy! 

Nasi zawodnicy i zawodniczki wystąpili w następujących składach (dziewczęta): Wiktoria Niespiałowska, Natalia Niżyńska, Angela Klimuntowska, Małgorzata Gałązka, Kornelia Tersa, Dominika Banaś. Chłopców reprezentowali Kacper Grochowski, Krystian Tracz, Krystian Nieśpiałowski, Mateusz Gliwiński, Aleksander Jasiński, Sławomir Sawka.  

Walne zebranie Stowarzyszenia "Nauczyciele dzieciom"

 

31 marca o godzinie 15:30 odbędzie się walne zebranie członków Stowarzyszenia. Wszyscy członkowie proszeni są o obecność na tym spotkaniu.

Pierwszy Dzień Wiosny

 

Szkolny pierwszy dzień wiosny przywitał uczniów i uczennice NSPzOP radosnymi, ciepłymi promieniami słońca (mimo zaćmienia, które dzieci mogły obserwować dzięki pomysłowości p. Ani). Tradycyjnie wszystkie oddziały wykonały Marzanny – kukły symbolizujące odchodzącą zimę. Ponieważ pogoda wskazuje na fakt, że wiosna już przyszła (potwierdzają to przedszkolaki, które dziś szukały śladów wiosny) postanowiliśmy nie topić ani nie palić ich jak nakazywałaby tradycja (przecież to boli – nawet niedobrej zimie nie byłoby miłe tak robić) tylko wybrać te najładniejsze – i tak miss Marzann NSPzOP została kukiełka z "zerówki", dzieło Tygrysków. Wicemiss pochodzi z klasy II. Wszystkie pozostałe Marzanny zgodnie z wynikami głosowania, zajęły III-cią lokatę. Wszystkim życzymy ciepłej, słonecznej i radosnej wiosny!

 

Dzień Babci i Dziadka w Związku Emerytów i Rencistów w Pieszycach

 

Dnia 22.01.2015 uczniowie naszej szkoły wzieli udział w uroczystych obchodach Dnia Babci i Dziadka zorganizowanym w Związku Emerytów i Rencistów w Pieszycach. Uczniowie klas I-III przedstawili krótki program artystyczny. 

Informacja o feriach zimowych

 

snowman01

Zapraszamy dzieci na „Ferie na sportowo” - od 26.01.2015 r. do 30.01.2015 r. organizowane są wyjazdy dzieci na zajęcia na lodowisku, Expolora Parku, w Kajtusiu i Dzieciolandii:

1. Dzieciolandia – 26.01.2015 r. godz. 10:00-12:00 (godziny wejścia i wyjścia), grupa I-II - opiekunami p. K. Matecka, p. E. Iwachów,

2. Lodowisko – 27.01.2015 r. godz. 8:00-10:00 (godziny wejścia i wyjścia), zbiórka o 7:00, wyjazd o 7:15, grupa III-VI – opiekunami p. S. Nowak, p. A. Latacz, p. P. Polczyk,

3. Expolora Park – 28.01.2015 r. godz. 11:00 – 12:30 (godziny wejścia i wyjścia), grupa III-V – opiekunami p. A. Iwachów, p. K. Rogowska,

4. Kajtuś – 29.01.2015 r. godz. 9:00-11:00 (godziny wejścia i wyjścia), grupa „ 0”, opiekunami p. A. Panońko, p. P. Markiewicz, p. K. Nowacki,

5. Kino Świdnica  30.01.2015 r. godz. 9:30-11:00 (godziny wejścia i wyjścia) grupa II-VI, opiekunami p. A. Solecka-Barbara, p. M Sidor.

Zajęcia dla oddziału przedszkolnego prowadzone są w godzinach od 8:00 do 13:00.

Godziny zbiórek podane wg. zgód podpisanych przez rodziców.

Dowóz dzieci do szkoły w tym okresie zapewnia rodzic.

snowman02

Wyróżnienie w konkursie "Złota Nutka"

 

wyroznienie zlota nutka

Kolędowanie z dziećmi z NSP 


Zapraszamy do obejrzenia, posłuchania i być może przyłączenia się do kolęd pięknie zaśpiewanych przez dzieci z naszej szkoły. W celu pobrania wybranego pliku wideo proszę kliknąć PRAWYM przyciskiem na odnośniku (linku) z prawej strony odtwarzacza i wybrać (zależnie od używanej przeglądarki) opcję "Zapisz jako.." / "Zapisz element docelowy jako.."


PRZEDSZKOLE

4-animated-candles

Pobieranie pliku

ZERÓWKA

 

4-animated-christmastree

 

Pobieranie pliku

KLASA I

 

animated-christmas-house

 

Pobieranie pliku 

KLASA II

 

bellcoll e0

 

Pobieranie pliku

KLASA III

 

5-animated-christmas-tree

 

Pobieranie pliku

KLASA IV

 

choir

 

Pobieranie pliku

KLASA V

 

christmas animated gifs 05

 

Pobieranie pliku

KLASA VI

 

santa-sleigh-animated

 

Pobieranie pliku

Niepubliczna Szkoła podstawowa w Pieszycach na Jarmarku Świątecznym

 

W grudniu uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami brali udział w Jarmarku Świątecznym zorganizowanym w Pieszyckim Centrum Kultury. Sprzedawano ozdoby świąteczne wykonane przez młodzież. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, pewnie również z uwagi na smakowity zapach wypieków przygotowanych przez dzieci oraz ich rodziców. Do szczęśliwców trafiły płyty DVD z kolędami nagranymi przez nasze młode talenty.

Page 2 of 24